Старый 19.12.2013, 18:02   #1
UraK
Новичок
 
Регистрация: 16.08.2013
Сообщений: 9
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
UraK пока не определено
Восклицание Производство

Виробництво з циклом 6-9 місяців (Бух. для України 8.2), в склад продукту входить більше 700 найменувань складників, звіт калькуляція собівартості "не стягує", витрати з 91 розподіляти щомісяця неможу, оскільки нема випуску і закриття місяця мені їх списує на 90, хіба що в ручному режимі доком "Операція", а в кінці циклу "Закриття місяця" списує витрати тільки за поточний місяць...

Последний раз редактировалось UraK; 19.12.2013 в 18:09.
UraK вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.12.2013, 09:51   #2
IrynaM
Местный
 
Регистрация: 22.02.2012
Сообщений: 100
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
IrynaM пока не определено
По умолчанию

якщо ви не сформували та не провели документ для продажу цього продукту, то нічого у вас списуватись документом "Закриття місяця" не повинно
а взагалі дуже сумубурне викладення проблеми...
IrynaM вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.12.2013, 09:46   #3
UraK
Новичок
 
Регистрация: 16.08.2013
Сообщений: 9
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
UraK пока не определено
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от IrynaM Посмотреть сообщение
якщо ви не сформували та не провели документ для продажу цього продукту, то нічого у вас списуватись документом "Закриття місяця" не повинно
а взагалі дуже сумубурне викладення проблеми...
/// то Ви хочете сказати що я неповинен розподіляти загальновиробничі витрати на виробництво до продажу продукту...
UraK вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.12.2013, 11:44   #4
IrynaM
Местный
 
Регистрация: 22.02.2012
Сообщений: 100
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
IrynaM пока не определено
По умолчанию

91 рахунок сформуйте, коли буде кінцевий продукт. Я б набирала ці витрати на протязі 6-9 місяців, а провела б списання в д-91 тільки коли буде реалізація, хоча з іншої сторони, витрати є кожний місяць, ел/енергія, оренда, якесь приладдя і т.п. Як варіант, змініть рахунок затрат, наприклад на 94, якщо це можливо
IrynaM вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.12.2013, 11:55   #5
UraK
Новичок
 
Регистрация: 16.08.2013
Сообщений: 9
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
UraK пока не определено
По умолчанию

я теж думав що варто їх накопичувити, а вже під кінець розподілити, саме тому і стикнувся з такою проблемою, що в мене за весь рік витрати нерозподілені висіли)))але перепровів закриття і помісячно розподілив витрати,
а от калькуляція проблемно звіт за весь період нестягує, формує тільки за місяць))тому я кожен місяць випускаю продукт з плановою собівартістю 0,01 грн формую калькуляції і в кінці періоду розпровожу всі фіктивні випуски готової продукції і роблю реальну....мене цікавить наскільки такий варіант має право на життя...
UraK вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.12.2013, 21:39   #6
IrynaM
Местный
 
Регистрация: 22.02.2012
Сообщений: 100
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
IrynaM пока не определено
По умолчанию

калькуляція, ви маєте на увазі "Звіт виробництва за зміну"?
не підскажу, сама тільки-тільки розібралась з виробництвом, та і не працюю з плановою собівартістю, і цикл займає 2-3 тижні максимум, у мене в облік ремонту приміщень, тому укладаюсь в один звітний місяць, розподіл витрат 23 рах. "По выручке" з базою розподілу загальновиробничих "Матеріальні затрати", готової продукції немає, є виробничі послуги, оформляється реалізацією послуги і якщо все справно списати в 23 и 91, то "Закриттям місяця" все дуже гарно списується и розподіляється в д903
IrynaM вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.12.2013, 21:54   #7
IrynaM
Местный
 
Регистрация: 22.02.2012
Сообщений: 100
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
IrynaM пока не определено
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от UraK Посмотреть сообщение
/// то Ви хочете сказати що я неповинен розподіляти загальновиробничі витрати на виробництво до продажу продукту...
як я собі це розумію, то для розподілу ЗВВ потрібний факт продажу готової продукції, щоб були об"єкти для розподілу, немає продажу - немає куди розподіляти. По 291 інструкції " ....за кредитом - щомісячне, за відповідним розподілом, списання на рахунки 23 "Виробництво" та 90 "Собівартість реалізації"....", а ви хочете без 23 рахунку списувати в д903 з к91, сама дрів наломала, поки зрозуміла, що до чого і в мене навіть ці проводки получились, а так не може бути, на цьому ж форумі і пояснили, як його в 1с8.2 треба робити,
спочатку повинна бути бух. проводка
1) д231 к91
і
2)д903 к231

а в вашоу випадку 903 рахунок появиться тільки, коли ви будете відвантажувати готову продукцію
IrynaM вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.12.2013, 21:55   #8
IrynaM
Местный
 
Регистрация: 22.02.2012
Сообщений: 100
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
IrynaM пока не определено
По умолчанию

у вас буде 901 рахунок
IrynaM вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.01.2014, 18:39   #9
UraK
Новичок
 
Регистрация: 16.08.2013
Сообщений: 9
Сказал(а) спасибо: 2
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
UraK пока не определено
Смущение

В проводці Дт23 Кт91 була моя перша біда, мені кидало астину на 90, що є не коректним, але я додивився що це амортизація ОЗ які мені залишились в "спадок", їм просто не змінили податкове призначення після зміни системи, я перевів і все пішло.......
........калькуляція - це Довідка -розрахунок "Калькуляція собівартості продукції (бухгалтерський облік)", вона може бути сформована тільки після здійснення випуску готової продукції (не продажу),в моєму випадку вона пораює тільки за місяць і то з скрипом, тому мушу викручуватись шоб побачити шо в мене використане і з якою ціною воно пішло у виробництво, бо вручну просто нереально......
... як Ви рахуєте собівартість виробничих послуг???
UraK вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.01.2014, 22:58   #10
IrynaM
Местный
 
Регистрация: 22.02.2012
Сообщений: 100
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
IrynaM пока не определено
По умолчанию

"........калькуляція - це Довідка -розрахунок "Калькуляція собівартості продукції (бухгалтерський облік)"
а-а-а, це я знаю, я подумала, що у вас є такий окремий документ
IrynaM вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.01.2014, 23:04   #11
IrynaM
Местный
 
Регистрация: 22.02.2012
Сообщений: 100
Сказал(а) спасибо: 9
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
IrynaM пока не определено
По умолчанию

... як Ви рахуєте собівартість виробничих послуг???
-------------------------------------
о-о-о, це взгалі була катастрофа, я сама собі придумала облік і запуталась в трьох соснах
можете от тут почитати [Ссылки доступны только зарегистрированным пользователям . Регистрируйся тут...]
зараз все гаразд
=================
тепер буду ставити питання на форумі, що робити з роботами субпідрядника, у нас дуже проблематично, дають документи на кілька приміщень одним пакетом документів, вони виконують певну частину роботи, на яку у нас немає спеціалістів і постає питання, а як же його списати на собівартість на кожне приміщення, яке ми передаємо замовнику.
IrynaM вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
UraK (04.01.2014)
Ответ

Любые журналы Актион-МЦФЭР регулярно !!! Пишите https://www.nado.in/private.php?do=newpm&u=12191 или на электронный адрес pantera@nado.ws


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
1С7 Производство+услуги+бух. zambuh Запросы на поиск литературы 3 15.03.2016 08:43
Передача товара на производство с возвратом - это поставка??? Vacant Общение на бухгалтерские темы 2 07.08.2013 00:46


Текущее время: 01:31. Часовой пояс GMT +1.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot